Eğitimler

Eğitim, Kurs, Seminer ve Konferanslar

Tamamen özgün içerikler ile doğal sağlık, ev tıbbı, doğal yaşam becerileri ve sade hayat hakkında tüm eğitim içerikleri

smoothie, fruit, a drink-1444371.jpg

Temel Arınma Seminerleri

Doğal sağlık, doğru beslenme ve sade hayat ile ilgilenenlerin yolunu kolaylaştıracak bilgi ve beceri kazandıran atölyelerdir. Yoğun bilgiler uygulanabilir ve kolay anlaşılır hale getirilmiştir.

lemon, ginger, orange-1918082.jpg

Evde Doğal Sağlık Atölyeleri

Doğal ve sağlıklı tercihler ile evde bulundurulabilecek veya bulunabilecek malzemeler ile korunma, basit ilk müdahaleler ve doğal ilkyardım bilgi ve becerilerini içeren eğitimlerdir.

pharmacy, pharmacist, chemical-2055130.jpg

Kadim Tıp Eğitimleri

Kadim Tıp bilgilerinin güncel eğitim ve uygulama standartlarıyla yeniden ele alındığı bilgi ve beceri kazandıran eğitimlerdir. Teori, metot ve uygulama konularını kapsamaktadır.

pulse, hand, health care workers-818378.jpg

Getat Ustalık Sınıfları

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) uygulamalarında pratisyenlerin uygulama standartlarını yükseltecek, özgüven ve ilerlemeye yardımcı olacak bilgi, beceri ve yetkinlik sınıflarıdır.

basket, wicker basket, braided-4187080.jpg

Doğal Sanat ve Tasarım Atölyeleri

Doğal kaynakların işlevsel olduğu kadar güzel biçimde kullanımını sağlayan, etnobotanik, bitki ressamlığı ve diğer sanatsal bilgi ve becerileri içeren özgün eğitimlerdir.

beekeeper, hive, inspection-682943.jpg

Meşgale ve Merak Atölyeleri

Doğayı tanıyarak, fıtrata uygun sınırlar içinde israfa engel olarak üretim bilgi ve becerilerini destekleyen, üretim konusunda yetkinlik ve yeterlilik kazandıran eğitimlerdir.

Gönder
Yardım?
NHI İstanbul ile sohbet
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?